Qype logo Join Yelp

Qype has joined Yelp to bring you more reviews, community and businesses. Read More.

Map
Edit

Recommended Reviews

×
Your trust is our top concern, so businesses can't pay to alter or remove their reviews. Learn more.
    • Qype User peyote…
    • Bristol
    • 0 friends
    • 1 review
    5.0 star rating
    12/8/2009

Po wypelnieniu formularza na stronie p. Marcina niemal natychmiastowo otrzymalem telefon w zwiazku z zapytaniem na temat ubezpieczenia od nieszczesliwych wypadkow, choroby itp. Musze przyznac, ze cala nasza konwersacja byla przeprowadzona w bardzo uprzejmy i profesjonalny sposob. Nalezy tu zaznaczyc, ze na poczatku nie bylem pewien jakie ubezpieczenie bedzie dla mnie najlepsze i w dodatku bylem zniechecony, co mi sie wczesniej wydawalo, calym procesem wyszukiwania najlepszego ubezpieczenia no i potem wypelniania dziesiecio-stronicowego formularza aplikacyjnego. Co lepsze p.Marcin wyszedl na wprost moich oczekiwan tlumaczac wszystkie skomplikowane angielskie terminy, uzupelniajac cala 'papierkowa robote' i doradzil odnosnie dostepnych opcji ubezpieczenia. Szczerze polecam p.Marcina Gierach jako osobe godna zaufania, ktora entuzjastycznie i bezplatnie pomoze w sprawach finansowych. Serdecznie dziekuje i pozdrawiam!

Page 1 of 1