Qype logo Join Yelp

Qype has joined Yelp to bring you more reviews, community and businesses. Read More.

Map
Edit

Recommended Reviews

Your trust is our top concern, so businesses can't pay to alter or remove their reviews. Learn more.
    • Qype User peyote…
    • Bristol
    • 0 friends
    • 1 review
    5.0 star rating
    12/8/2009

Po wypelnieniu formularza na stronie p. Marcina niemal natychmiastowo otrzymalem telefon w zwiazku z zapytaniem na temat ubezpieczenia od nieszczesliwych wypadkow, choroby itp. Musze przyznac, ze cala nasza konwersacja byla przeprowadzona w bardzo uprzejmy i profesjonalny sposob. Nalezy tu zaznaczyc, ze na poczatku nie bylem pewien jakie ubezpieczenie bedzie dla mnie najlepsze i w dodatku bylem zniechecony, co mi sie wczesniej wydawalo, calym procesem wyszukiwania najlepszego ubezpieczenia no i potem wypelniania dziesiecio-stronicowego formularza aplikacyjnego. Co lepsze p.Marcin wyszedl na wprost moich oczekiwan tlumaczac wszystkie skomplikowane angielskie terminy, uzupelniajac cala 'papierkowa robote' i doradzil odnosnie dostepnych opcji ubezpieczenia. Szczerze polecam p.Marcina Gierach jako osobe godna zaufania, ktora entuzjastycznie i bezplatnie pomoze w sprawach finansowych. Serdecznie dziekuje i pozdrawiam!

Page 1 of 1