Qype logo Join Yelp

Qype has joined Yelp to bring you more reviews, community and businesses. Read More.

Edit

Recommended Reviews

• Qype User peyote…
    • Bristol
    • 0 friends
    • 1 review
    5.0 star rating
    12/8/2009

Po wypelnieniu formularza na stronie p. Marcina niemal natychmiastowo otrzymalem telefon w zwiazku z zapytaniem na temat ubezpieczenia od nieszczesliwych wypadkow, choroby itp. Musze przyznac, ze cala nasza konwersacja byla przeprowadzona w bardzo uprzejmy i profesjonalny sposob. Nalezy tu zaznaczyc, ze na poczatku nie bylem pewien jakie ubezpieczenie bedzie dla mnie najlepsze i w dodatku bylem zniechecony, co mi sie wczesniej wydawalo, calym procesem wyszukiwania najlepszego ubezpieczenia no i potem wypelniania dziesiecio-stronicowego formularza aplikacyjnego. Co lepsze p.Marcin wyszedl na wprost moich oczekiwan tlumaczac wszystkie skomplikowane angielskie terminy, uzupelniajac cala 'papierkowa robote' i doradzil odnosnie dostepnych opcji ubezpieczenia. Szczerze polecam p.Marcina Gierach jako osobe godna zaufania, ktora entuzjastycznie i bezplatnie pomoze w sprawach finansowych. Serdecznie dziekuje i pozdrawiam!

• Qype User knowic…
    • Cardiff
    • 0 friends
    • 1 review
    5.0 star rating
    14/7/2009

Wspaniala obsluga klienta! Marcin wyszukal mi ubezpieczenie na zycie i od chorob krytycznych w bardzo konkurencyjnej cenie (przeszukalam caly internet- bezskutecznie!!!). Niesamowicie profesjonalny podejscie do sparwy, bardzo polecam!!!

Page 1 of 1